Jesteśmy prężnie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów a także profesjonalną myjnią. Oferujemy wynajem krótki, jak i długoterminowy. Nasza oferta wynajmu samochodów skierowana jest do osób prywatnych a także firm.

Wypożyczalnia oferuje wynajem aut osobowych jak i dostawczych umożliwiając zaspokojenie zróżnicowanych potrzeb każdego z naszych klientów. Nasze ceny są konkurencyjne, a świadczone usługi na najwyższym poziomie.

Prowadzimy usługi wynajmu samochodu do ślubu z kierowcą lub innych imprez okolicznościowych. Odbiory osób z lotniska z dworca pod wskazany adres także. Dodatkowo również, wychodząc naprzeciw państwa potrzebom możemy wynająć auto z profesjonalną ochroną, która na co dzień ochrania prywatne imprezy, kluby nocne, hotele, kasyna jak i zajmuje się ochroną VIP.

 

Oferta

 

Oferta skierowana jest również do tych, klientów którzy wynajmując samochód oczekują profesjonalnej i szybkiej obsługi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, jeżeli będzie taka potrzeba podstawimy samochód nawet o 3 w nocy. Nie ma u nas miejsca na przetrzymywanie kaucji klienta, jak to się zdarza w innych miejscach.

 

 

  • Nie żądamy od Państwa zwrotu umytego samochodu kiedy na dworze jest śnieg i zawierucha, co z wiadomych względów stanowi utrudnienie.
  • Wynajmując  państwu samochód, powyżej 7 dni nie będziemy liczyć przejechanych kilometrów.

 

Zapraszamy do współpracy również firmy. 

Zaufanie to dla nas podstawa, na której budujemy nasze relacje z klientami indywidualnymi oraz firmowymi.